Text Size
piątek, sierpień 18, 2017

www.wlochy.waw.pl

szkoly podstawowe

Email

Kategoria: articulos

Ranking Warszawskich Szkół Podstawowych

Na terenie Włoch funkcjonuje 9 szkół podstawowych:

  1. STO nr 30 przy ulicy Astronautów 11 (niepubliczna).
  2. Nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego przy ulicy Cietrzewia 22a (obwodowa).
  3. Nr 88 im. Gabriela Narutowicza przy ulicy Radarowej 4b (obwodowa).
  4. Montessori Elipsoida przy ulicy Władysława Żeleńskiego 3 (niepubliczna).
  5. Polsko-Angielska "Vancouver Schools" przy ulicy Globusowej 38 (niepubliczna).
  6. Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego przy ulicy Przepiórki 16/18 (obwodowa).
  7. Nr 87 im. 7 Pułku Piechoty Armii Krajowej "Garłuch" przy ulicy Malowniczej 31 (obwodowa).
  8. Nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz przy ulicy Astronautów 17 (obwodowa).

Dzieci z terenu Włoch uczęszczają także do znajdujących się w pobliżu szkół:

  1. Nr 4 STO przy ulicy Dzieci Warszawy 42 (niepubliczna).
  2. Katolickiej im. ks. Piotra Skargi przy ulicy Bema 73/75 (niepubliczna).
  3. Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego przy ulicy Gorlickiej 3 (obwodowa).
  4. Państwowej Szkoły Muzycznej im. G. Bacewicz przy ulicy Tyszkiewicza 42 (publiczna).

Szkoły obwodowe przyjmują wszystkie dzieci z obwodu oraz - w miarę wolnych miejsc - dzieci mieszkające poza obwodem. Do zgłoszenia dziecka nie jest wymagane zameldowanie - wystarczy faktyczne zamieszkiwanie w obwodzie. Pozostałe szkoły rekrutują uczniów na podstawie ustalonych przez siebie zasad. W szczególności szkoły niepubliczne pobierają czesne.

Wyłącznie na podstawie oświadczenia rodziców obowiązek nauki może być wykonywany także w domu pod opieką rodziców. Taka forma nauczania wymaga tylko złożenia oświadczenia dyrektorowi dowolnej szkoły (także niepublicznej), która będzie klasyfikować dziecko raz w roku.

 

szkoła podstawowa ulica dzielnica wynik tendencja
Prywatna nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej Zaruby 2 Ursynów +7,4 =
STO nr 9 Wiolinowa 6 Ursynów +7,3
Prywatna nr 92 Patriotów 347 Wawer +7,2 =
Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" Nowowiejska 39A Ochota +7,0 =
Niepubliczna Nr 47 im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS Zoltana Balo 1 Ursynów +6,2 =
Międzynarodowa - The International School Jagielska 2 Ursynów +6,0 =
STO nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy Bachmacka 3 Mokotów +5,7 =
STO nr 26 im. Jigoro Kano Puławska 97b Mokotów +5,6 =
STO nr 16 Al. Solidarności 113c Śródmieście +5,6 =
Prywatna Nr 41 Świętojerska 24 Śródmieście +5,3 =
Nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II M. Grzegorzewskiej 10 Ursynów +5,1 =
Nr 20 Fundacji Szkolnej im. Jana Gutenberga Obrzeźna 12a Mokotów +5,0 =
Nr 3 Przymierza Rodzin im. ks. Jerzego Popiełuszki Nocznickiego Tomasza 7 Bielany +5,0 =
STO nr 2 Dziatwy 6 Białołęka +4,9 =
Prywatna nr 51 im. Jana Brzechwy Przy Parku 36 Ochota +4,9 =
STO nr 30 Astronautów 11 Włochy +4,9 =
STO nr 4 Traktorzystów 16 Ursus +4,9 =
Prywatna nr 62 Skrajna 10 Targówek +4,8 =
Prywatna nr 98 DIDASKO Terespolska 19 Praga Południe +4,7 =
STO Nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Ostrobramska 72 Praga Południe +4,6 =
Międzynarodowa Multischool Niedźwiedzia 46 Mokotów +4,6 =
Katolicka im. ks. Piotra Skargi Bema 73/75 Wola +4,6
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st im. Emila Młynarskiego Miodowa 22 CD Śródmieście +4,4 =
STO nr 5 im. Zawiszy Czarnego Paryska 25 Praga Południe +4,4 =
Prywatna Żeńska nr 78 im. Cecylii Plater - Zyberkówny Piękna 24/26 Śródmieście +4,4 =
STO nr 1 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego Polinezyjska 10A Ursynów +4,4 =
Kolegium Zakonu Pijarów Gwintowa 3 Mokotów +4,3 =
Prywatna nr 94 Lauder-Morasha Wawelberga 10 Wola +4,3 =
Społeczna nr 13 im. Lotników Amerykańskich Wójcickiego 1/3 bud. 13 Bielany +4,3 =
Niepubliczna nr 49 J. S. Bacha 2 Mokotów +4,0 =
Katolicka Fundacji Na Rzecz Rodziny Przy Bażantarni 3 Ursynów +4,0 =
Im. św. Franciszka Teresińska 9 Mokotów +3,9 =
Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego Smoleńskiego 31 Bielany +3,8 =
Publiczna STO Al. Sztandarów 2 Rembertów +3,7 =
Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego Racławicka 14 Mokotów +3,7 =
Prywatna nr 114 ks. Jana Sztuki 13 Praga Południe +3,6
Społeczna TP I SLO Kawalerii 5 Śródmieście +3,6 =
Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej Azaliowa 10 Wawer +3,6 =
Nr 16 im. Tony Halika Wilczy Dół 4 Ursynów +3,6 =
STO nr 100 Wolumen 3 Bielany +3,6 =
Nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Gorlicka 3 Ochota +3,5 =
"Żagle" Stowarzyszenia STERNIK Lokalna 51 bud. A Wawer +3,5 =
Nr 69 im. Teodora Duracza Wiktorska 73 Mokotów +3,4 =
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Szymanowskiego Krasińskiego 1 Żoliborz +3,3 =
STO nr 24 Powstańców Śląskich 67a Bemowo +3,3 =
Katolicka nr 7 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Ogrodowa 3A Wola +3,3 =
Nr 303 im. Fryderyka Chopina Koncertowa 8 Ursynów +3,2 =
Niepubliczna nr 61 Pro Futuro Kaliskiego 29 a Bemowo +3,2 =
Niepubliczna nr 38 im. Ireny Sendlerowej Skrajna 10 Targówek +3,2 =
Nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Okopowa 55a Wola +3,0 =
Społeczna nr 12 im. Emanuela Bułhaka Armii Krajowej 9 Wesoła +3,0 =
Kanadyjska nr 84 Bełska 7 Mokotów +3,0
Nr 65 im. Władysława Orkana Mścisławska 1 Żoliborz +3,0 =
Prywatna nr 105 Żwanowiecka 46/50 Wawer +2,8 =
Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Bajkowa 17/21 Wawer +2,8 =
Nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Thommego 1 Bemowo +2,8 =
Nr 77 im. Wandy Zieleńczyk Samogłoski 9 Bielany +2,6 =
Nr 100 im. płk. Francesco Nullo Taneczna 54/58 Ursynów +2,6 =
Niepubliczna Warsaw Montessori School Szwoleżerów 4 Śródmieście +2,6 =
Nr 319 im. Marii Kann ZWM 10 Ursynów +2,5 =
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Samuel w Warszawie Boremlowska 6/12 Praga Południe +2,5
Nr 124 im. Stanisława Jachowicza Bartoszycka 45/47 Wawer +2,5 =
Nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego Eugeniusza Lokajskiego 3 Ursynów +2,4 =
Nr 75 im. Marii Konopnickiej Niecała 14 Śródmieście +2,4 =
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. Niepołomicka 26 Rembertów +2,4 =
Niepubliczna nr 97 Abramowskiego 4 Mokotów +2,3 =
Nr 343 z Oddziałami Integracyjnymi im.Matki teresy z Kalkuty Kopcińskiego 7 Ursynów +2,3 =
Nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Juranda ze Spychowa 10 Białołęka +2,3 =
Polsko-Angielska Edison Królewicza Jakuba 69 Wilanów +2,3 =
Nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej Oławska 3 Bemowo +2,3 =
Nr 115 im. Wandy Turowskiej Okrężna 80 Mokotów +2,2 =
Nr 82 im. Jana Pawła II Górczewska 201 Bemowo +2,1 =
Nr 222 im. Jana Brzechwy Esperanto 7a Wola +2,1 =
Nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Cietrzewia 22a Włochy +2,0 =
Nr 310 im. Michała Byliny Hawajska 7 Ursynów +2,0 =
Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej Czarnomorska 3 Mokotów +2,0 =
Nr 336 im Janka Bytnara "Rudego" Małcużynskiego 4 Ursynów +2,0 =
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki Kawęczyńska 23/25 Praga Północ +1,9 =
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Toruńska 23 Targówek +1,9 =
Waldorfska nr 71 Staszica 11a Wola +1,9 =
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz Tyszkiewicza 42 Wola +1,8 =
Katolicka nr 109 Wóycickiego 1/3 bud. 18 Bielany +1,7 =
Nr 173 im. Górników Polskich Trakt Brzeski 18 Wesoła +1,7 =
Nr 293 im. Jana Kochanowskiego Kochanowskiego 8 Bielany +1,7 =
Nr 353 im. Wielkich Odkrywców Cieplarniana 23 Wesoła +1,7
Nr 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Cyrklowa 1 Praga Południe +1,6 =
Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Kobiałka 49 Białołęka +1,6 =
Nr 81 Puszczyka 6 Ursynów +1,6 =
Nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Wawelska 48 Ochota +1,6 =
Nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Jasielska 49/53 Ochota +1,6 =
Nr 323 im.Polskich Olimpijczyków Warchałowskiego 4 Ursynów +1,5 =
Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Spartańska 4 Mokotów +1,5 =
Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Broniewskiego 99a Bielany +1,5 =
Nr 218 im. Michała Kajki Kajki 80/82 Wawer +1,5 =
Nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Samarytanki 11A Targówek +1,4 =
Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Suwalska 29 Targówek +1,4 =
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Krynoliny 9/11 Targówek +1,4 =
Prywatna nr 63 w Zespole Szkół Prywatnych Sp. z o.o. Wał Miedzeszyński 141 Wawer +1,4 =
Nr 128 im. Józefa Niećki Kadetow 15 Wawer +1,3 =
Nr 203 ks. Skorupki Śródmieście +1,3 =
Nr 146 im. Janusza Korczaka Domaniewska 33 Mokotów +1,2 =
Nr 92 im. Jana Brzechwy Przasnyska 18a Żoliborz +1,2 =
Nr 104 im. Macieja Rataja Przyczółkowa 27 Wilanów +1,1 =
N 12 im. Powstańców Śląskich Górnośląska 45 Śródmieście +1,1 =
Nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Leszczynowa 5 Białołęka +1,1 =
Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8 Mokotów +0,9 =
Nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Podróżnicza 11 Białołęka +0,9 =
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza Moliera 4/6 Śródmieście +0,9 =
Nr 53 im.Generała Mariusza Zaruskiego Rudzka 6 Bielany +0,8 =
Nr 1 im. Gustawa Morcinka Wilcza 53 Śródmieście +0,8 =
Nr 86 im.Bronisława Czecha Koryncka 33 Wawer +0,8 =
Nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza 26 Wilanów +0,7 =
Polsko-Francuska Niepubliczna "La Fontaine" Wiertnicza 75 Wilanów +0,7
Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Mandarynki 1 Ursynów +0,6 =
Nr 88 im. Gabriela Narutowicza Radarowa 4b Włochy +0,6 =
Nr 11 im I Dywizji Kościuszkowskiej Mariana Keniga 20 Ursus +0,6 =
Nr 190 im. Orła Białego Zwierzyniecka 10 Mokotów +0,6 =
Nr 344 im. Powstania Warszawskiego Erazma z Zakroczymia 15 Białołęka +0,5 =
Nr 342 im. Jana Marcina Szancera Strumykowa 21A Białołęka +0,5 =
Nr 301 im. gen. Zygmunta Berlinga Brygadzistów 18 Bemowo +0,5 =
Nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Jeziorna 5/9 Mokotów +0,4 =
Nr 285 im. Jana Marcina Szancera Turmoncka Targówek +0,3 =
Nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Porajów 3 Białołęka +0,3 =
Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Radzymińska 227 Targówek +0,2 =
Nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Szegedyńska 11 Bielany +0,2 =
Niepubliczna "Nasza Szkoła" Liczydło 3 Białołęka +0,2
Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Grzybowska 35 Wola +0,2 =
Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Cieszyńska 8 Mokotów +0,2 =
Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Wałbrzyska 5 Mokotów +0,2 =
Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta Wandy Rutkiewicz 2 Wilanów +0,1 =
Nr 215 im. Piotra Wysockiego Kwatery Głównej 13 Praga Południe +0,1 =
Nr 175 im. Heleny Marusarzówny Trzech Budrysów 32 Ochota +0,1 =
Nr 321 Szadkowskiego 3 Bemowo +0,0 =
Nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego Szaserów 117 Praga Południe -0,0 =
Nr 28 im. Stefana Żeromskiego Gościeradowska 18/20 Targówek -0,0 =
Nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej Kasprowicza 107 Bielany -0,0 =
Międzynarodowa Argonaut Na Skraju 32 Włochy -0,1
Nr 313 Cybisa 1 Ursynów -0,1 =
Nr 264 im. Gabrieli Mistral Majewskiego 17 Ochota -0,1 =
Nr 209 im Hanki Ordonówny Reymonta 25 Bielany -0,2 =
Nr 300 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 Wilanów -0,2 =
Integracyjna nr 339 św. Bonifacego 10 Mokotów -0,2 =
Nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Fabryczna 19 Śródmieście -0,3 =
Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Umińskiego 12 Praga Południe -0,3 =
Nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Gościniec 53 Mokotów -0,3
Nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie Osiecka 28/32 Praga Południe -0,3 =
Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Fontany 3 Bielany -0,4 =
Nr 225 im. Józefa Gardeckiego Jana Brożka 15 Wola -0,4 =
Nr 318 im. J.Ch. Andersena Leonida Teligi 3 Ursynów -0,4 =
Nr 267 im. Juliusza Słowackiego Braci Załuskich 1 Żoliborz -0,4 =
Międzynarodowa Europejska Wiertnicza 140 Wilanów -0,5 =
Chocimska Chocimska 5 Mokotów -0,5 =
Nr 158 im. Jana Kilińskiego Ciasna 13 Śródmieście -0,5 =
Nr 143 im.Stefana Starzyńskiego al.Stanów Zjednoczonych 27 Praga Południe -0,6 =
Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego Zwycięzców 44 Praga Południe -0,6 =
Nr 171 im. Stanisława Staszica Armii Krajowej 39 Wesoła -0,6 =
Nr 112 im. Marii Kownackiej Ostródzka 175 Białołęka -0,6 =
Nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Sarabandy 16/22 Ursynów -0,6 =
Nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Karmelicka 13 Śródmieście -0,7 =
Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Drewniana 8 Śródmieście -0,7 =
Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Wilgi 19 Wawer -0,7 =
Nr 4 im. Władysława Broniewskiego Walerego Sławka 9 Ursus -0,7 =
Nr 2 im. Jana Pawła II Orłów Piastowskich 47 Ursus -0,7 =
Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego Przepiórki 16/18 Włochy -0,8 =
Niepubliczna Montessori Henryka Pobożnego 1 Ursus -0,8
International American School Dembego 18 Ursynów -0,8 =
Nr 80 im. Marii Kownackiej Aspekt 48 Bielany -0,8 =
Nr 109 im. Batalionów Chłopskich Przygodna 2 Wawer -0,8 =
Nr 110 im.Kazimierza Jeżewskiego Bohaterów 41 Białołęka -0,9 =
Nr 211 im. Janusza Korczaka Nowy Świat 21a Śródmieście -0,9 =
Nr 275 im. Artura Oppmana Św. Hieronima 2 Targówek -1,0 =
Nr 68 im. Artura Oppmana Or-Ota 5 Żoliborz -1,0 =
Im. Świętej Rodziny Garncarska 34 Wawer -1,0
Nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Tkaczy 27 Bemowo -1,1 =
Nr 107 im. Bronisława Malinowskiego Nowoursynowska 210/212 Mokotów -1,1 =
Nr 14 im. Bohaterów Warszawy Sosnkowskiego 10 Ursus -1,3 =
Nr 185 im UNICEF gen. Tadeusza Bora - Komorowskiego 31 Praga Południe -1,3 =
Nr 217 im. Obrońców Radiostacji Armii Krajowej w Rembertowie Paderewskiego 45 Rembertów -1,3 =
Nr 85 im. Benito Juareza Narbutta 14 Mokotów -1,4 =
Nr 187 im Adama Mickiewicza L. Staffa 21 Bielany -1,4 =
Nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Al. Jana Pawła II 26 a Śródmieście -1,4 =
Nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Powstańców Wielkopolskich 4 Ochota -1,5 =
Im. Ewy Szelburg Zarembiny al. Dzieci Polskich 20 Wawer -1,7
Nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Syreny 5/7 Wola -1,8 =
Nr 91 The British School Limanowskiego 15 Mokotów -1,9 =
Nr 26 im. Mirosława Biernackiego Miedziana 8 Wola -1,9 =
Nr 70 im. Bohaterów Monte Cassino Bruna 11 Mokotów -1,9 =
Nr 60 im. Powstania Listopadowego Zbaraska 3 Praga Południe -2,0 =
Nr 120 im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Międzyborska 70 Praga Południe -2,0 =
Nr 255 im.Cypriana Kamila Norwida Kamionkowska 36/44 Praga Południe -2,0 =
Nr 32 im. Małego Powstańca Lewartowskiego 2 Śródmieście -2,2 =
Nr 135 im. Marii Kownackiej Bartosika 5 Praga Południe -2,2 =
Nr 61 im. J. Przybosia Białobrzeska 27 Ochota -2,2
Im. Zygmunta Sokołowskiego (Filia SP 273 im. A. Landy) Arkuszowa 202 Bielany -2,2 =
Nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Leśnej Polanki 63/65 Białołęka -2,2 =
Nr 216 "Klonowego Liścia" Wolna 36/38 Wawer -2,3 =
Międzynarodowa Meridian Wawelska 66/74 Ochota -2,3
Nr 246 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Białowieska 22 Praga Południe -2,3 =
Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka Remiszewska 40 Targówek -2,3 =
Nr 87 im. 7 Pułku Piechoty Armii Krajowej "Garłuch" Malownicza 31 Włochy -2,3 =
Nr 298 im. Jana Kasprowicza Krakusa 2 Targówek -2,4 =
Nr 34 im. Stanisława Dubois Kruczkowskiego 12b Śródmieście -2,5 =
Nr 214 im.Stanisława Skrypija Fontany 1 Bielany -2,5 =
Nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego B. Brechta 8 Praga Północ -2,5 =
Nr 316 im. Astrid Lindgren Szobera 1 Bemowo -2,6 =
Nr 132 im. Sándora Petöfiego Grabowska 1 Wola -2,6 =
Nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz Astronautów 17 Włochy -2,7 =
Nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dwóch Mieczy 5 Rembertów -2,8 =
Nr 42 im. K.I. Gałczyńskiego Balkonowa 4 Targówek -3,0 =
Salomon Namysłowska 4 Praga Północ -3,2
Nr 63 im. Zawiszy Czarnego Płocka 30 Wola -3,3 =
Nr 50 im Królowej Jadwigi Jagiellońska 7 Praga Północ -3,4 =
Nr 234 im. Juliana Tuwima Esperanto 5 Wola -3,4 =
Nr 169 im.Orła Białego Uprawna 9/17 Wilanów -3,5
Nr 119 im. 3. Berlińskiego Pułku Piechoty Pułku Baszta 3 Mokotów -3,5  
Nr 322 im. Jana Brzechwy Edwarda Dembowskiego 9 Ursynów -3,8 =
Nr 76 im.13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Poezji 5 Wawer -3,8
Nr 58 im. Tadeusza Gajcego Mieszka I 7 Targówek -3,8 =
Nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego Deotymy 37 Wola -3,8
Nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Krótka 1 Wesoła -3,9 =
Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Spiska 1 Ochota -3,9 =
Nr 206 im. Władysława Reymonta Bartnicza 2 Targówek -4,0 =
Nr 202 im 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Janka Bytnara "Rudego" 19 Mokotów -4,1
Nr 238 im. Christo Botewa Redutowa 37 Wola -4,2 =
Nr 138 im. Józefa Horsta Pożaryskiego 2 Wawer -4,2
Nr 221 im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Ogrodowa 42/44 Wola -4,4 =
Nr 195 im. Króla Maciusia I Króla Maciusia 5 Wawer -4,4 =
Nr 48 im. Adama Próchnika Stefanii Sempołowskiej 4 Śródmieście -4,5
Nr 148 im. Hugona Kołłątaja Ożarowska 69 Wola -4,6 =
Nr 174 im.Tadeusza Kościuszki Plac Wojska Polskiego 28 Wesoła -4,8 =
Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Bokserska 30 Mokotów -4,8 =
Nr 40 im. Andrzeja Grubby Hoża 11/15 Śródmieście -5,2 =
Nr 236 im. Ireny Sendlerowej Elekcyjna 21/23 Wola -5,3
Nr 98 im.Lucy Maud Montgomery Grottgera 22 Mokotów -5,3 =
Nr 254 im. Generała Franciszka Żymirskiego Niepołomicka 26 Rembertów -5,4 =
Nr 235 Jachowicza 4 Wawer -5,4
Nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Wrzeciono 9 Bielany -5,4 =
Nr 271 im. 11 Listopada Niegocińska 2 Mokotów -5,5 =
Nr 30 im. Powstańców 1863 r. Kawęczyńska 2 Praga Północ -5,5 =
Nr 157 im. Adama Mickiewicza Kazimierzowska 16 Mokotów -5,9
Nr 273 Balcerzaka 1 Bielany -6,1 =
Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego Piaseczyńska 114/116 Mokotów -6,3
Nr 260 im. Jana Matejki Zakrzewska 24 Mokotów -7,8
Nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Kowieńska 12/20 Praga Północ -7,8 =
Nr 166 im. Żwirki i Wigury Żytnia 40 Wola -8,2
Nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Michała Paca 44 Praga Południe -8,6
Niepubliczna Nr 90 "Szkoła Rodzinna" Kruszyny 14A Wesoła -8,9
Nr 73 im. króla Stefana Batorego Białostocka 10/18 Praga Północ -9,0
Nr 276 Lipowczana 3 Włochy -9,3 =
Nr 349 Podmokła 4 Wawer -13,8 =
Specjalna Nr 291 Dembińskiego 1 Żoliborz -14,2
Wspierania Rozwoju Toruńska 23 Targówek -15,2
Specjalna Nr 167 św. Bonifacego 81 Mokotów -15,8
Nr 244 Hafciarska 80/86 Wawer -19,7
Specjalna nr 111 Różana 22/24 Mokotów -21,5 =
Nr 137 Specjalna Patriotów 90 Wawer -30,9

 

[Skomentuj]

  1. Strona www.wlochy.waw.pl publikowana jest przez Klub Miłośników Włoch.
  2. Każdy może umieszczać na stronie www.wlochy.waw.pl swoje artykuły, jeśli tożsamość autora będzie znana administracji tej strony i jeśli autor nie narusza swoją publikacją obowiązującego prawa oraz dóbr osobistych innych osób.
  3. Publikacje naruszające obowiązujące prawo lub bezprawnie naruszające dobra osobiste innych osób będą usuwane bezzwłocznie po zawiadomieniu administratora tej strony na adres webmaster@wlochy.waw.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 8628418.
  4. Ponadto administracja strony zastrzega sobie prawo do usunięcia każdej publikacji bez wyjaśnienia.
  5. Przez fakt publikacji na tej stronie autor wyraża zgodę na zrekompensowanie wszelkich skutków swojej publikacji wydawcy tej strony oraz zrzeka się majątkowych praw autorskich w zakresie obejmującym publikację na tej stronie.